Witaj!

Witamy Cię na naszej stronie rozwoju świadomości. Nic nie dzieje się przypadkowo i to że tu trafiłeś też nie jest przypadkiem. Życie człowieka jest wędrówką. Nie tak bardzo liczy się cel ile droga, która prowadzi do tego celu.

Chcemy pokazać Ci kilka z tych dróg.

Od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz. Stosujemy zasadę Otwartych Drzwi: nie robimy tajemnicy z wiedzy i technik, które pomagają, działają bądź poprawiają samouzdrawianie ciała.

Nie jest sztuką utrzymywać wiedzę w tajemnicy, sztuką jest sprawić, by ludzie zrozumieli działanie mocy, która jest w nas i potrafili ją stosować. Różne są techniki podnoszenia świadomości, energii, samouzdrawiania i tych technik, chcemy Ciebie nauczyć. Poznasz u nas niesamowitą moc ściezki Huny, która otworzy Ci drzwi do siebie samego i innych wymiarów, Medycyne Wielowymiarową – potężną wiedzę uzdrawiania na miarę XXII wieku, metodę SRT do pracy z przeszłymi wcieleniami, prawdziwą ściezkę Magji, bardzo użyteczne techniki oczyszczania energetycznego z klątw i czarnej magii, wiedzę Astrologiczną i dywinację z kart Tarota, jak również jedne z nielicznych kursów wiedzy o mocy i działaniu kryształów oraz wiele innych.

Wykładowcami są wybitni specjaliści w danych dziedzinach.

Wybierz odpowiednią dla siebie ścieżkę i wyrusz w poszukiwaniu mocy, która jest w Tobie.


Leave your Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *